Oferta pracy

UMOWA O PRACĘ lub inna preferowana forma zatrudnienia

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Jak każde rozwijające się przedsiębiorstwo, tak i my stawiamy na zrównoważony rozwój. Rozwój to nowe wyzwania, nowe technologie, nowi klienci oraz nowe osoby w zespole. Dlatego szukamy osób, które w najbliższym czasie dołączą do naszego zespołu.

O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ZIMEX to polska firma z 25-letnim doświadczeniem, należąca do Haliny Zimoch. Marka dynamicznie się rozwija, stawiając sobie ambitne cele.

Wiodącym profilem firmy PHU Zimex jest sprzedaż nowych ciągników, maszyn rolniczych i sprzętu komunalnego oraz kompleksowa obsługa serwisowa.

Profil kandydatki/kandydata

Idealna kandydatka / idealny kandydat obejmująca stanowisko specjalisty ds. sprzedaży powinna/powinien:

  • być otwarta(-y) na kontakt z Klientem,
  • posiadać umiejętność analitycznego myślenia,
  • wykazywać się zaangażowaniem w obowiązki/pracę,
  • chcieć pogłębiać swoją wiedzę,
  • czynnie uczestniczyć w rozwoju zarówno swoim jak i firmy,
  • mieć znajomość branży rolniczej (przynajmniej podstawową),
  • realizować cele sprzedażowe,
  • posiadać prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków

  • doradztwo i kompleksowa obsługa klienta,
  • prowadzenie sprzedaży sprzętu rolniczego zarówno osobiście jak i poprzez kontakt telefoniczny czy mailowy,
  • kompletowanie dokumentów do ofertowania/przetargów,
  • reprezentacja firmy na targach i pokazach rolniczych (sporadycznie),
  • doradztwo techniczne Klientowi,
  • współpraca z działem księgowym,
  • dbanie o wizerunek firmy,
  • umiejętność obsługi komputera i programu sprzedażowego.

Pamiętaj, że nie musisz potrafić wszystkiego na początek, my Cię nauczymy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie uzależnione od stażu pracy i umiejętności,
  • Premie od sprzedaży oraz osiągniętych celów i wyników,

lub    system premiowania oparty na wynikach i rezultatach sprzedażowych,

Dodatki świąteczne,

  • Organizujemy szkolenia branżowe w firmie oraz poza nią, a przede wszystkim szkolenie pozwalające się szybko zaadaptować do nowych zadań
  • Dajemy możliwość awansu i rozwoju,
  • Oferujemy pracę w świetnej atmosferze.

Jesteśmy zainteresowani współpracą na stałe i na dłuży czas.

Miejsce pracy: Leszcze koło Łęczycy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na maila: kontakt@zimex.biz

lub osobiste stawienie się w siedzibie firmy, najchętniej po uprzednim umówieniu terminu telefonicznie (+48 510 159 144).